ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ КНИГИ

Майбутнє: розсекречено

31.05.2016

автор: Метью Берроуз

Протягом десяти років Метью Берроуз працює над звітом Global Trends - ключовим футурологическим матеріалом для Білого дому і Міністерства оборони США. Цей звіт відрізняється сміливими і при цьому точними прогнозами:

  • - в 2004 році прогнозувалося, що централізоване управління Аль-Каїдою зміниться децентралізованими групами і терористами-одинаками. Саме за цією моделлю стався теракт на Бостонському марафоні;
  • -    в 2008 році прогнозувались великі збитки в разі урагану в непідготовленому до цього Нью-Йорку.

Будущее рассекречено

У своїй книзі Берроуз розширив звіти Global Trends до повноцінного оповідання про те, які значні зрушення і тренди чекають нас до 2030 року.

Нових значущих трендів чимало: безпрецедентне старіння населення внаслідок неконтрольованого зростання міст, зростання середнього класу в усьому світі, зростання економічної могутності Сходу, зростаюче число нових технологій. Змінюється і географія - наприклад, підвищується рівень моря.

Автор пропонує чотири сценарії розвитку майбутнього, чотири варіанти розвитку подій до 2030 року. Ми живемо в епоху найбільш глобальних, значущих і швидких змін в історії - і життєво важливо направити їх в правильне русло.

Це книга для всіх, кому цікаве майбутнє нашого світу.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*