ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Китай має стати для України одним з головних партнерів

24.03.2017

«Китай має стати для України одним з головних партнерів. І нам сьогодні потрібно зробити все, щоб повернути довіру Китаю до України, і налагодити ті відносини, які були між країнами раніше», - вважає народний депутат України, член депутатської групи з міжпарламентських зв'язків з Китайською Народною Республікою Валерій Писаренко.

Парламентарій звернувся з проханням до Прем'єр-міністра України активізувати міждержавне співробітництво України та КНР, а також вжити всі передбачені міжнародними угодами і національним законодавством заходи щодо розвитку міждержавного багатогалузевого діалогу між країнами.

На думку Валерія Писаренка, постійно зростаюча економіка Китаю робить його надзвичайно вигідним торгово-економічним партнером.

«Китайський внутрішній ринок з населенням понад 1,374 млрд. чоловік і тенденцією до зростання має потребу у величезній кількості продуктів харчування. Україна має хороші показники в аграрній галузі, але для виходу на ринок Китаю з продуктами харчування, а не з сировиною, необхідно виконати величезну роботу. У Китаї мало що знають про наших продуктах. Крім того, для того щоб «нагодувати мільярд», необхідно не тільки виготовити, але ще і доставити до пункту призначення в очікувані терміни, а це 8-10 днів», - пояснив свою позицію депутат.

Також, за словами Писаренка, «сьогодні спостерігається різке збільшення інтересу китайських інвесторів до України».

«Китайці готові будувати в Україні дороги, ТЕЦ, модернізувати шахти. Крім того, китайські інвестори готові вкладати кошти у відновлювану енергетику, сільське господарство і хочуть побудувати у Львівській області сміттєпереробний завод. Китайські компанії шукають можливості взаємовигідного співробітництва також в науковій сфері та в сфері перевезень», - розповів політик.

Писаренко переконаний, що «якщо ми хочемо отримати китайські інвестиції, ми повинні проявляти ініціативу».

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*