ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Харківські вчені стануть лідерами у вирішенні екологічних проблем

27.03.2017

«Харківські вчені стануть лідерами у вирішенні екологічних проблем уже в недалекому майбутньому», - таке переконання висловив народний депутат України Валерій Писаренко під час зустрічі з керівництвом Українського науково-дослідного інституту екологічних проблем, розташованого в Харкові.

Парламентарій відзначив позитивні результати співпраці інституту з провідними міжнародними організаціями, у тому числі з Міжнародним агентством з атомної енергетики (МАГАТЕ) у вирішенні глобальних і регіональних екологічних проблем.

IMG_<span class='num'>3</span><span class='num'>9</span><span class='num'>4</span><span class='num'>3</span>

Валерій Писаренко також наголосив, що захист навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів і екологічна безпека - це цілі, які проголосила Україна, підписавши Паризьку хартію з питань клімату.

«Для України реалізація Паризької угоди - це величезний виклик. Кліматоохоронні дії повинні привести до прискорення економічного зростання, розвитку вітчизняних інноваційних технологій, зменшення залежності від імпорту енергоресурсів і від коливання світових цін на енергетичні ресурси, зменшення витрат населення на опалення і збільшення кількості робочих місць», - додав депутат.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*