ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Думка Валерія Писаренка щодо майбутнього Антикорупційного суду

08.06.2018

Ухвалення Закону про Вищий Антикорупційний суд без обговорення позицій з Міжнародним валютним фондом і нашими західними партнерами може дорого коштувати Україні, а також призведе до провалу антикорупційної реформи.

Таку заяву зробив народний депутат України, автор альтернативного законопроекту про створення Антикорупційного суду України  Валерій Писаренко.

За словами політика, останні зміни, внесені до проекту Закону про антикорупційне судочинство, не були узгоджені безпосередньо з МВФ. Зокрема, поправку про право вето Ради міжнародних експертів на кандидатури судді Вищого антикорупційного суду, українська влада прийняла без врахування міжнародних рекомендацій.

Валерій Писаренко вважає, що цей факт може вплинути на подальшу співпрацю з МВФ і підтримку України західними партнерами.

"Тепер владі доведеться довести своїми діями, що Антикорупційний суд України – це по-справжньому незалежна від будь-якого тиску судова інституція", - резюмував парламентар.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*