ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСЯ ІНФОГРАФІКА

До чого призвели два роки правління Гонтаревої

26.08.2016

19 червня 2016 року виповнилося два роки, як главою НБУ стала Валерія Гонтарєва. FinClub підвів підсумки.

Для вимірювання стану фінансового ринку використовувалися шість найбільш зрозумілих масовому споживачеві показників. Адже курс, інфляція або динаміка депозитів для людей є більш відчутними індикаторами, ніж фрази «пруденційний нагляд», «інституціональна незалежність», «інфляційне таргетування» або «транспарентність власності та розкриття бенефіціарів».

На графіку можна подивитися, що ж змінилося за два роки (з передбачених законом семи років) правління Валерії Гонтаревої.

P.S. Показники валютного курсу гривні і кількості банків взяті на 19 червня кожного року. Резерви НБУ, інфляція (показник до травня попереднього року), обсяг рефінансування, динаміка депозитів за перший і другий роки - на кінець травня.

image

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*