ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ КНИГИ

Як через нові технології гинуть сильні компанії

30.06.2016

автор:Крістенсен Клейтон

Книга Клейтона Крістенсена «Дилема інноватора. Як через нові технології гинуть сильні компанії »на сьогодні є класичною літературою зі стратегічного планування.

Мова в ній йде про те, що багато компаній зазнають краху через те, що прагнуть робити все правильно. Вони можуть орієнтуватися на думку споживачів, вкладати кошти в перспективні інновації та йти по кроках успішних компаній, але все одно зазнати поразки.

Автор на переконливих прикладах доводить: саме в період злету керівництву слід бути найбільш уважним по відношенню до своєї компанії, оскільки цей період чреватий фінансовими втратами і навіть повним крахом.

review-the-innovators-dilemma

Крістенсен Клейтон - відомий дослідник, професор Harvard Business School, автор 11 бізнес-бестселерів. Він докладно вивчив життєвий шлях технологічних інновацій у виробництві різної продукції і дійшов невтішного висновку: великі компанії завжди програють дрібним, коли справа стосується чогось нового. Його основні праці присвячені створенню і впровадженню «підривних» інновацій.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*