ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Блокування пенсій переселенцям-це вже проблема державного масштабу

13.11.2017

Валерій Писаренко: "До мене на особистий прийом у Харкові прийшов пенсіонер Іван Чуханов. Чоловік вже вісім місяців не може отримати пенсію. А все тому, що за сімейними обставинами йому довелося часто їздити додому, на непідконтрольну Україні територію. Повернувся до Харкова - пенсія заблокована.

Безпідставні припинення пенсійних виплат вимушеним переселенцям - це вже не одинична проблема, це питання державного масштабу, яке потрібно негайно і без зволікань врегулювати.

Адже пенсія – це майно громадянина, тому керівництво країни не має вирішувати, хто має отримувати її, а хто ні!"

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*