ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Безкоштовні ліки для вагітних – ініціатива Валерія Писаренка

05.06.2018

Безкоштовно забезпечувати вагітних медикаментами і полівітамінними комплексами, необхідними для повноцінного розвитку дитини, пропонує народний депутат України Валерій Писаренко.

Свою ініціативу політик пояснює тим, що в період вагітності молода сім'я  має некращий фінансовий стан і часто не може придбати всі прописані лікарем медичні препарати.

Внаслідок цього у країні зростає смертність серед немовлят у перші дні життя, а маленькі діти часто починають страждати хронічними захворюваннями саме тому, що ще в утробі матері не змогли вчасно отримати необхідні ліки.

Тож, на думку Валерія Писаренка, держава повинна піклуватися про жінок протягом усього терміну вагітності.

У перелік безкоштовних ліків депутат пропонує включити:

  • - полівітамінні комплекси;
  • - препарати з підвищеним вмістом заліза;
  • - фолієву кислоту;
  • - препарати, що містять вітамін Е;
  • - препарати, що містять йод.

Для того щоб жінці отримати ліки за рахунок державного бюджету їй необхідно стати на облік по вагітності.

Лікуючий лікар після огляду випише необхідні препарати.  Якщо ці медикаменти зі списку, гарантованого державою, то лікар напише їх на спеціальному бланку, який дасть право на їх безкоштовне отримання в аптеці.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*