ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ВЕБ-СТАТТІ

36% українців нічого не знають про допомогу ЄС Україні

09.09.2016

Близько третини опитаних вважають, що ЄС надає допомогу Україні у сфері боротьби з корупцією, близько 22% – у сфері оборони та безпеки, на третій позиції – реформи державного управління (19.3%). При цьому більше третини респондентів не знають про допомогу ЄС Україні.

<span class='num'>1</span><span class='num'>4</span><span class='num'>7</span><span class='num'>3</span><span class='num'>2</span><span class='num'>2</span><span class='num'>9</span><span class='num'>3</span><span class='num'>1</span><span class='num'>7</span>-<span class='num'>9</span><span class='num'>9</span><span class='num'>2</span><span class='num'>4</span>

Про це йдеться у дослідженні Центру соціальних та маркетингових досліджень «Социс» на замовлення телеканалу 1+1.

У регіональному розрізі жителі Києва частіше за інші регіони відзначають, що ЄС надає допомогу у сфері енергоефективності. Респонденти на Заході України демонструють кращу обізнаність про допомогу ЄС у сфері бізнесу, а також оборони та безпеки. Також на Півночі України, частіше, аніж в цілому по вибірці відзначали, що ЄС допомагає в реформуванні судової системи.

<span class='num'>1</span><span class='num'>4</span><span class='num'>7</span><span class='num'>3</span><span class='num'>2</span><span class='num'>3</span><span class='num'>3</span><span class='num'>5</span><span class='num'>0</span><span class='num'>0</span>-<span class='num'>4</span><span class='num'>9</span><span class='num'>3</span><span class='num'>3</span>

Опитування було проведене 18-23 серпня 2016 року, було опитано 1483 респондентів у віці 18 років і старше.

Вибірка репрезентативна населенню України за віком, статтю, розміром населеного пункту та регіоном проживання (за даними Державної служби статистки України станом на 01.01.2015). За виключенням території Криму та зони АТО. Метод опитування – особисте інтерв’ю на дому у респондента за допомогою планшетів (Computer Assisted Personal Interview, CAPI).

Максимальна похибка вибірки не перевищує 2.6% при 95% довірчому інтервалі.

Джерело УНІАН.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*