ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ КНИГИ

30 найкрасивіших книгарень у всьому світі

05.07.2016

В наш час книгу можна купити одним рухом мишки, і звичайні магазини починають зникати. Але найкрасивіші з них ніколи не втратять популярність - за атмосферою справжнього храму знань, наповненою дивом відкриттів, фантазіями і спілкуванням, цінителі книг будуть приходити завжди . Ось список найдивовижніших місць для книголюбі.

1. «Libreria El Pendulo», Мехіко, Meксіка

Крім того, що ви тут можете годинами переглядати полки з тисячами найрізноманітніших книг, у вас є можливість випити мохіто, перекусити, насолодитися живою музикою або естрадної комедією. Тут навіть пропонуються послуга паркування, піднімаючи поняття кафе - книгарні виключно на новий рівень. Будьте впевнені, цей магазин дуже цікавий і затишний, тому він приваблює безліч любителів і цінителів літератури.

Cafebrería el Péndulo

2. «Поларе», Маастріхт, Голандія

Розміщений у переробленій католицькій церкві, побудованій сімсот років тому , цей книжковий магазин виглядає дуже стильно. У ньому розташовуються три поверхи книжкових полиць з безліччю сходів , переходів і ліфтів . Цікавий факт - перед тим, як продавати книги, в цьому приміщенні займалися зберіганням велосипедів.

<span class='num'>3</span><span class='num'>2</span><span class='num'>6</span><span class='num'>2</span><span class='num'>1</span><span class='num'>5</span><span class='num'>1</span><span class='num'>8</span><span class='num'>1</span><span class='num'>5</span>_de<span class='num'>7</span><span class='num'>6</span>ffaf<span class='num'>0</span><span class='num'>2</span>_b

3. «Ель Атенео Гранд Сплендид», Буенос - Айрес, Аргентина

Ель Атенео Гранд Сплендид є чудовим відреставрованим кінотеатром, який зараз заповнений мільйоном різних книг. Він зберігає чарівність 1920- х років, виділяється писаними стелями і червоними сценічними шторами. Вважається, що понад мільйон людей відвідує цей величний книжковий магазин щороку .

<span class='num'>5</span><span class='num'>1</span><span class='num'>7</span><span class='num'>4</span><span class='num'>6</span><span class='num'>4</span><span class='num'>9</span><span class='num'>9</span><span class='num'>7</span><span class='num'>1</span>_a<span class='num'>0</span>fb<span class='num'>4</span><span class='num'>2</span><span class='num'>8</span>c<span class='num'>2</span><span class='num'>9</span>_b

4. « Дитяча республіка», Пекін, Китай

Відкрита в 2005 році, «Дитяча республіка» є першим великим книжковим магазином в Китаї, що спеціалізується на дитячих книгах . Сміливий і яскравий веселковий різнокольоровий дизайн робить її веселим і комфортним місцем для дітей , заохочуючи їх зануритися в сферу уяви . Можна з упевненістю сказати, що це справжній рай для наших малюків !

The-Kid-Republic-<span class='num'>1</span><span class='num'>1</span>

5. «Шекспір ​​і компанія», Париж, Франція

Для тих , хто любить англомовну літературу, є такий затишний магазинчик в одному з найпрекрасніших міст у світі - Парижі. Укритий тінню Нотр - Дама, книжковий магазин «Шекспір ​​і компанія» був відкритий в 1951 році Джорджем Уітменом. Він також відомий тим, що був показаний у фільмі Вуді Аллена «Північ у Парижі».

Париж_библиотека

6. «Книжковий магазин Барта», Оджай, Каліфорнія

Вражений своєю колекцією книг, Річард Бартінсдаль вибудував ряд книжкових шаф в 1964 році прямо на тротуарах Каліфорнії, так що перехожі могли переглядати їх . Сьогодні «Книжковий магазин Барта» є найбільшим книжковим магазином в світі , що знаходиться на відкритому повітрі . Крім того, він може похвалитися великою колекцією досить рідкісних книг.

Калифорния библиотека

7. «Ler Devagar», Лісабон, Португалія

Цей унікальний сучасний книжковий магазин знаходиться в приміщенні колишньої фабрики в Лісабоні, в будинку, побудованому в 1864 році і призначеного для виробництва ниток та тканини. Читачі можуть заглибитися в португальські та міжнародні книги в м'якій обкладинці з різних тематик, а зверху за ними буде спостерігати фігура чоловічка на велосипеді з крилами.

Португалия библиотека

Ще 23 оригінальних книгарні дивіться тут.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*