ВАЛЕРИЙ ПИСАРЕНКО

Электронное письмо в общественную приемную народного депутата Украины

Уважаемый посетитель сайта!

Ответ на Ваше электронное обращение Вы получите сразу, как только оно будет получено и обработано специалистами общественной приемной народного депутата и Валерием Писаренко лично.

Если Вы хотите получить официальный ответ на Ваше письмо, Вы должны отправить обращение в письменной форме по адресу: 61145, г. Харьков, ул. Космическая, 26, каб. 102, народному депутату Валерию Писаренко.

В соответствии со статьей 5 Закона Украины «Об обращениях граждан», в письменном обращении должны быть указаны фамилия, имя, отчество, место жительства , изложена суть затронутого вопроса, замечания, предложения, заявления или жалобы, просьбы или требования. Письменное обращение должно быть подписано заявителем с указанием даты.

Фамилия

Имя

Отчество

Телефон

* E-mail

Город (пгт, село)

* Тема

* Текст

Файлы

Вы можете загрузить не более 4-х файлов

ВСЕ ПУБЛИКАЦИИ

Валерий Писаренко о "коте в мешке" и медицине за бортом

07.11.2017

Шановні колеги!

У мене до вас питання: "Як часто в магазині вам підсовують зіпсований товар? Як часто вас обважують, обдурюють?" Думаю, не так часто, як звичайних людей, обманюють до, під час і після виборів.

"Кіт у мішку" - це вже стандартний подарунок, який отримує кожен українець в результаті виборів. І це вже навіть нецікаво.

Я вам більше скажу: за 26 років люди втомилися від ВИБОРЧИХ ІГОР БЕЗ ПРАВИЛ.

Люди хочуть нарешті отримати законне право обирати та голосувати за тих, кого знають і кому довіряють.

Тому виборче законодавство - це вже не просто вибір окремих людей, це вимога всіх українців. Давайте її не ігнорувати!

Тож, шановні депутати, сьогодні історичний день не тільки для парламенту, а й для всієї України.

Ми з вами маємо унікальний шанс нарешті розпочати виборчу реформу: попрощатися із застарілою корупційною змішаною системою та раз і назавжди запровадити прозорі, цивілізовані і головне ефективні з точку зору селекції правила гри на виборах.

Ми повинні знайти політичну волю і проголосувати за Виборчий Кодекс з пропорційною системою та відкритими списками:

  • - Це чесно та відповідально перед людьми, тому що ми обіцяли.
  • - Це кінець корупції.
  • - Це кінець оптовому бізнесу з продажу місць у партійних списках.
  • - Кінець виборам «під себе».
  • - Кінец фальсіфікаціям та можливсті використовувати адміністративний ресурс!

Я не ідеалізую відкриті списки, не покладаю на них місію «вже завтра змінити все». Але відкриті списки з часом допоможуть сформувати здорову систему.

Де буде і партійна відповідальність за програму, і якість політичних рішень, і заземленість депутатів до своїх людей.

Для того, щоб люди могли усвідомлено та обізнано делегувати когось у владу, виборчий процес повинен бути принаймні відкритим для вибору. І що важливо, шановні колеги, часовий ресурс для системних змін у виборчому законодавстві майже вичерпано. За всіма міжнародними стандартами, вони мають відбутися - не пізніше ніж за рік до початку виборчого процесу!

RU<span class='num'>6</span>_<span class='num'>3</span><span class='num'>1</span><span class='num'>2</span><span class='num'>2</span>

Ми також закликаємо парламент врахувати зміни до державного бюджету та Бюджетного Кодексу - до його прийняття, а не в середині наступного року.

Ми підготували пропозиції і маємо велику надію, що Уряд почує регіони. За нашими розрахунками, тільки Харків сьогодні потребує близько 2 мільярдів гривень цільових субвенцій з держбюджету на наступний рік. Це велика сума. І місто може просто не витримати такого фінансового тягаря.

Тож , щоб не допустити бюджетного колапсу - ми внесли відповідні поправки до держбюджету. А вчора побачили, які з наших пропозицій Верховна Рада доручила Уряду врахувати.

Одним словом – медицина за бортом! Практично всі наші ініціативи, спрямовані на покращення та підтримку здоров’я харків’ян - відхилені.

У Кабінеті Міністрів Бюджет вважають чесним і реалістичним.

А хіба це чесно? - залишити без необхідного фінансування програму лікування на цукровий та нецукровий діабет!

Це справедливо? - зовсім не врахувати необхідність санаторного лікування хворих на туберкульоз та дітей і підлітків з соматичними захворюваннями!

Ми дуже здивовані тим, що сьогодні, ані у проекті закону «Про Державний бюджет на 2018 рік», ані у законопроектах, що впливають на бюджетний процес не передбачена медична субвенція місту Харкову на надання первинної медичної допомоги населенню.

Так, я знаю, що фінансування первинної ланки медицини виділене в окрему державну бюджетну програму. Але сьогодні медична реформа - заблокована - тож, проведення такого розподілу передчасне!

Я даю вам 100-відсоткову гарантію це призведе до недофінансування медичних закладів, які надають первинну допомогу. Зокрема, у Харкові - на 270 млн. гривень.

Тож, депутатська група «Партія «Відродження» звертається з вимогою ще раз розглянути всі пропозиції, які ми подали. Це не просто цифри з голови. Це життєво необхідні регіонам субвенції.

Не важко здогадатися, якщо регіони не отримають додаткового фінансування – будуть масово відміняться пільги. До того ж, скромні видатки на систему охорони здоров'я можуть призвести не лише до погіршення ситуації в медицині, а й до соціального вибуху.

Ми вкотре закликаємо Уряд та Керівництво МОЗ згадати про людей!

Виправте ситуацію, поки ще є час! Соціальна сфера - не місце для експериментів!

Сформуйте серйозний державний кошторис, який людям не доведеться називати бюджетом руйнування. Руйнування тих залишків системи охорони здоров'я, які ще якимось дивом збереглися.

Дякую!

Подпишитесь на новости

Имя
E-mail*